VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË SHORTS JAX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

SHORTS JAX

Kodi i produktit: CMA201B203-20

, ,

9.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

20 04

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 8€
8€
8
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 15€
15€
15
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 8€
8€
8
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 3€
3€
3
ENTRADA 18 JSYY

, ,

12.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 16€
16€
16

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp