VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË DAKARI - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

DAKARI

Kodi i produktit: KAF213M203-62

,

87.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

62 41

- Mund të ju pelqejë

New
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
GOGY

,

19.50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp