VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS MTS B2BAS 3S C - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS MTS B2BAS 3S C

Kodi i produktit: DV2448

, ,

48.97

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 15€
15€
15
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 60€
60€
60
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 15€
15€
15

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp