TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS BOS CREW – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS BOS CREW

Kodi i produktit: ED4618

, ,

39.95 19.98

Zgjedh madhësinë

Fshij

- Mund të ju pelqejë

NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 18€
18€
18
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 31€
31€
31
NEW!
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 23€
23€
23
NEW!

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona