TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS YB – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS YB

Kodi i produktit: ED6474

, ,

49.95 24.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
LOTTO NOAH JACKET

, ,

53.00 26.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 14€
14€
14
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 15€
15€
15
KANDER BALU GS

, ,

53.00 38.16
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 20€
20€
20

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona