TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS HOOPS MID – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS HOOPS MID

Kodi i produktit: EE6716

, ,

39.95 19.98

Ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 15€
15€
15
KANDER FUJI GS

, ,

54.00 38.88
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 22€
22€
22

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona