VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS HOOPS – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS HOOPS

Kodi i produktit: EE6730

, , ,

14.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
LOTTO TRACKSUIT BOYS

, ,

25.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
NIKE AMPLIFY HOODIE

, ,

24.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
LOTTO NOAH JACKET

, ,

26.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
NIKE SWOOSH HOODIE KIDS

, ,

30.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
KILLTEC KARTER MINI

, ,

29.98

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp