VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS GALAXY 4 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS GALAXY 4

Kodi i produktit: EE8032

, ,

24.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 74€
74€
74
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp