VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS ARCHIVO - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS ARCHIVO

Kodi i produktit: EF0452

, ,

29.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 20€
20€
20
DEUX W

,

20.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 22€
22€
22
STAR

,

22.50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp