TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS TENSAUR – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS TENSAUR

Kodi i produktit: EF1087

, , ,

34.95 17.48

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 15€
15€
15
KANDER BALU GS

, ,

53.00 38.16
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 15€
15€
15
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
LOTTO TRACKSUIT BOYS

, ,

50.00 25.00
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 19€
19€
19
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 17€
17€
17

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona