VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS TENSAUR C – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS TENSAUR C

Kodi i produktit: EF1095

, , ,

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
KANDER BALU GS

, ,

26.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
LOTTO NOAH JACKET

, ,

26.50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 16€
16€
16
KANDER FUJI GS

, ,

37.80

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp