TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË Adidas SL20 – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas

Adidas SL20

Kodi i produktit: EG1144

, , ,

119.95 83.97

Përshkrimi

Kur atletet tuaja të vrapimit janë të rehatshme ju nuk mendoni më për këmbët tuaja. Ju mendoni të shkoni pak më larg ose pak më shpejt. Ju jeni të lirë të shtyni veten në këto atlete vrapimi adidas.

Zgjedh madhësinë m

  • 41.1/3
  • 42
  • 42.2/3
  • 43.1/3
  • 44
  • 44.2/3
  • 45.1/3
Fshij

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona