TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ELLESSE LADIES HERITAGE CUFFED PANTS – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ELLESSE LADIES HERITAGE CUFFED PANTS

Kodi i produktit: ELA201F102-01

, ,

35.00 21.00

Ka stok

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona