VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ELLESSE JONES - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ELLESSE JONES

Kodi i produktit: ELJ183186-01

,

25.00

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 101€
101€
101
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 33€
33€
33
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 29€
29€
29

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp