VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ELLESSE JOAN HALF ZIP - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ELLESSE JOAN HALF ZIP

Kodi i produktit: SVEL1422020-06

,

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 9€
9€
9
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 139€
139€
139
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 20€
20€
20

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp