VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ELLESSE KATE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ELLESSE KATE

Kodi i produktit: ELJ193286-10

,

52.00

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 91€
91€
91
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp