VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË EQUALIZER 3.0 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

EQUALIZER 3.0

Kodi i produktit: 52984 BBK

,

64.95

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

BBK 40

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 36€
36€
36
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp