VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS W BOS LONG HD – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS W BOS LONG HD

Kodi i produktit: FP7580

, ,

38.47

Zgjedh madhësinë

Fshij

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 39€
39€
39
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 139€
139€
139
On Sale
Sale!
%
Off
57
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp