VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS PULSEBOOST - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS PULSEBOOST

Kodi i produktit: G26934

, ,

69.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 41€
41€
41
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 34€
34€
34
JINX

,

14.70

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp