TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS ALTASPORT – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS ALTASPORT

Kodi i produktit: G27108

, , ,

27.95 13.98

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 9€
9€
9
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 20€
20€
20
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 20€
20€
20

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona