VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS ALTASPORT - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS ALTASPORT

Kodi i produktit: G27128

, ,

17.48

S’ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 5€
5€
5
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 3€
3€
3
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 8€
8€
8
GRAND COURT K

, ,

32.00
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 6€
6€
6

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp