TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË ADIDAS ULTRABOOST – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

ADIDAS ULTRABOOST

Kodi i produktit: G27483

, ,

179.95 89.98

Ky produkt aktualisht nuk është i disponueshëm.

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
28
Save 44€
44€
44
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona