VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË CHIGAGO - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

CHIGAGO

Kodi i produktit: 6 53130 593 I-990

,

126.50

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

990 34

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 100€
100€
100
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 6€
6€
6

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp