VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË JELLY IU - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

JELLY IU

Kodi i produktit: 811303B949

, ,

16.00

Madhësia:

Fshij

5

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 12€
12€
12
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
ICEPEAK LAMONI JR

, ,

49.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 63€
63€
63

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp