VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË JORDAN SPARTAN LEA - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

JORDAN SPARTAN LEA

Kodi i produktit: DO9073-506

, ,

120.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

506 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 44€
44€
44
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 19€
19€
19
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24
CLASSIC 40

,

36.0060.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
SL20

, ,

59.98
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 29€
29€
29

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp