VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË KYRIE LOW 4 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

KYRIE LOW 4

Kodi i produktit: CW3985-004

, ,

127.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

004 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp