VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LEBRON XIX LOW - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LEBRON XIX LOW

Kodi i produktit: DH1270-100

, ,

178.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

100 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 55€
55€
55
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 56€
56€
56

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp