VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LEBRON XIX LOW - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LEBRON XIX LOW

Kodi i produktit: DH1270-002

, ,

177.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

002 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 32€
32€
32
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 11€
11€
11
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 29€
29€
29
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 24€
24€
24
CLASSIC 40

,

36.0060.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp