VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LIMORA TEE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LIMORA TEE

Kodi i produktit: SHE08556-WHI

, ,

19.60

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

WHI XL

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 3€
3€
3
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 15€
15€
15
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp