VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LIMORA TEE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LIMORA TEE

Kodi i produktit: SHE08556-NAV

, ,

19.60

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

NAV XL

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 27€
27€
27
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 18€
18€
18
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 18€
18€
18

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp