VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LINDA MIX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LINDA MIX

Kodi i produktit: STW128711-03

60.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

03 36

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 54€
54€
54
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
JINX

,

24.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp