VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LINDA MIX - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LINDA MIX

Kodi i produktit: STW128711-01

60.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

01 36

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 12€
12€
12
BEPPE F

,

28.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp