TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË LOTTO DODO J – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

LOTTO DODO J

Kodi i produktit: LTA181301-03

, ,

33.00 16.50

Ka stok

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 20€
20€
20
ADIDAS HOOPS MID

, ,

39.95 19.98
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 22€
22€
22
SKECHERS GLIMMER

, ,

54.95 32.97
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 24€
24€
24
ADIDAS YG

, ,

49.95 24.98
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 19€
19€
19
ADIDAS BOS CREW

, ,

39.95 19.98

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona