VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR HEIGHTS - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR HEIGHTS

Kodi i produktit: AT4522-002

, ,

43.50

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

002 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 42€
42€
42
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 28€
28€
28
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp