VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX BOLT BPE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX BOLT BPE

Kodi i produktit: CW1627-005

, , ,

72.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

005 33

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 8€
8€
8

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp