VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX BOLT – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX BOLT

Kodi i produktit: CU4152-100

, ,

99.00

Zgjedh madhësinë f

Fshij

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 50€
50€
50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 30€
30€
30
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 59€
59€
59
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 40€
40€
40

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp