Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT

NIKE AIR MAX EXCEE

Shifra: CD5432-001

, ,

125.00 100.00

Zgjedh madhësinë f

  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Fshij
Zgjedh madhësinë f

36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona