VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX INFINITY 2 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX INFINITY 2

Kodi i produktit: CU9452-002

, ,

, ,

97.60

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

002 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 49€
49€
49
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
GRAN SASSO

,

79.50
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
GOGY

,

19.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 14€
14€
14

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp