Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT

NIKE AIR MAX INVIGOR

Shifra: CU1924-001

, ,

108.00 86.40

Zgjedh madhësinë m

  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
Fshij
Zgjedh madhësinë m

41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona