Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Sqarim rreth porosive: Pasi të bëhet porosia, kthime nuk bëjmë - vetëm ndërrime dhe ato bëhen vetëm në dyqanet tona!

NIKE AIR MAX MOTION

Shifra: CD7420-001

, ,

81.00 64.80

Zgjedh madhësinë -

  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Fshij
Zgjedh madhësinë -

36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona