VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX VG-R - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX VG-R

Kodi i produktit: CK7583-005

, ,

88.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

005 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 34€
34€
34
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 62€
62€
62
FACTOR WP TX

,

62.50
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 24€
24€
24
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 12€
12€
12
BEPPE F

,

28.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp