VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE AIR MAX VG-R - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE AIR MAX VG-R

Kodi i produktit: CK7583-006

, ,

110.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

006 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 14€
14€
14
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp