Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT

NIKE COURT BOROUGH MID 2

Shifra: CD7782-100

, ,

60.00 48.00

Zgjedh madhësinë -

  • 36
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Fshij
Zgjedh madhësinë -

36, 36.5, 37.5, 38, 38.5, 39, 40

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona