VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE COURT VISION LO BE - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE COURT VISION LO BE

Kodi i produktit: DH2987-001

, ,

72.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

001 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 72€
72€
72
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34
MYSLI

,

51.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 62€
62€
62
FACTOR WP TX

,

62.50

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp