VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE DEFYALLDAY - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE DEFYALLDAY

Kodi i produktit: DJ1196-002

, ,

66.00

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

002 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 26€
26€
26
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
GRAN SASSO

,

79.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 62€
62€
62
FACTOR WP TX

,

62.50
On Sale
Sale!
%
Off
20
Save 21€
21€
21
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 12€
12€
12
BEPPE F

,

28.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp