Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Transporti: Për çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
ZBRITJE 30% NË TË GJITHA TRENERKAT

NIKE JR SUPERFLY 7 CLUB FG/MG

Shifra: AT8150-606

, ,

60.00 48.00

Zgjedh madhësinë -

  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
Fshij
Zgjedh madhësinë -

32, 33, 34, 35, 36, 36.5, 37.5, 38, 38.5

- Mund të ju pelqejë

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona