VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE LEGEND ESSENTIAL 2 - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE LEGEND ESSENTIAL 2

Kodi i produktit: CQ9356-005

, ,

,

46.20

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

005 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 25€
25€
25
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 101€
101€
101
On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 43€
43€
43
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 94€
94€
94
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 33€
33€
33

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp