TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE M NK RUN SHORT 7IN BF – AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 15 Euro - Transporti Falas

NIKE M NK RUN SHORT 7IN BF

Kodi i produktit: CK0450-010

, ,

27.00

Zgjedh madhësinë

  • L
  • M
  • S
  • XL
Fshij

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona