VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE MED PAD BRA - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE MED PAD BRA

Kodi i produktit: BV3636-010

, ,

,

31.20

Ngjyra:

Madhësia:

Fshij

010 L

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 54€
54€
54
On Sale
Sale!
%
Off
30
Save 14€
14€
14
On Sale
Sale!
%
Off
70
Save 45€
45€
45
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 103€
103€
103
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 12€
12€
12

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp