VËMENDJE: TË GJITHA NDËRRIMET E PRODUKTEVE BËHEN VETËM NË DYQANET TONA! - ÇDO POROSI KONFIRMOHET PËRMES EMAIL, JU LUTEM SHKRUANI EMAIL TË SAKTË NIKE PRECISION V - AS Sport

Viber & Whatsapp +383 45 226 800

Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas
Çdo blerje mbi 30 Euro - Transporti Falas

NIKE PRECISION V

Kodi i produktit: CW3403-007

, ,

77.00
61.60

Madhësia:

Ngjyra:

Fshij

007 44

- Mund të ju pelqejë

On Sale
Sale!
%
Off
40
Save 34€
34€
34
MYSLI

,

51.00
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 79€
79€
79
GRAN SASSO

,

79.50
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 65€
65€
65
On Sale
Sale!
%
Off
50
Save 62€
62€
62
FACTOR WP TX

,

62.50
New
FOREX

,

50.00
40.00

Abonohu

...që të informoheni për të gjitha ofertat, eventet dhe zbritjet në dyqanet tona

× Kontakto live në Whatsapp